Zástupce vedoucího Stravovacího provozu

Fakultní nemocnice Brno Odbor hospodářsko-technické správy, Stravovací provoz, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme:

Požadavky:

  • výuční list v oboru kuchař nebo maturita v oboru potravinářství, vysokoškolské vzdělání výhodou
  • praxe: na pozici kuchař – šéfkuchař, vedoucí střediska výroby ve velkokapacitních jídelnách, výhoda praxe s výrobou dietních jídel v nemocnicích
  • dobré organizační, řídící a komunikační schopnosti
  • zkušenost s vedením většího počtu zaměstnanců
  • celková praxe v oboru minimálně 20 let
  • nutná znalost požadavků na platné hygienické požadavky při dodávkách zboží např. HACCP, ISO, atd.
  • flexibilita, angažovanost a vysoké pracovní nasazení
  • smysl pro zodpovědnost za svěřený úkol a dotahování věcí do konce
  • schopnost plánování a organizace práce
  • odolnost vůči stresu
  • znalost prostředí velkého zdravotnického zařízení výhodou
  • ochota se vzdělávat i přinášet podněty ke zlepšování systému
  • občanská a morální bezúhonnost

Pracovní náplň:

  • koordinace celého stravovacího provozu po stránce ekonomické, provozní a personální.
  • kontrola nákupu všech surovin do stravovacího provozu, výběr potravin a vhodných dodavatelů s důsledkem na kvalitu.
  • kontrola ekonomických nákladů, čerpání stravovacích jednotek – pacienti i zaměstnanci.
  • úzká spolupráce s nutričním týmem, ústavním dietologem, stravovací komisí, nutričními terapeutkami. Akceptace požadavků na výrobu a distribuci jídel  pro pacienty s ohledem na splnění nutričních požadavků. Spolupráce na tvorbě jídelních celodenních jídelních lístků pro pacienty i zaměstnance.
  • denní kontrola výroby, včetně uvolňování hotových produktů k výdeji a spotřebě.
  • zajištění provozního stavu stravovacího provozu po stránce technické, opravy nové investice, atd.

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • zajímavou a perspektivní práci
  • práci u největšího zaměstnavatele ve zdravotnictví v Jihomoravském kraji
  • celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba:

profesní životopisy a motivační dopis zasílejte elektronicky na náměstka Hospodářsko-technické správy, Ing. Michala Doležala, e-mail: dolezal.michal@fnbrno.cz

Firma: Fakultní nemocnice Brno

Kontakt: Jarmila KOSTOVOVÁ
Jihlavská 340/20
625 00 Brno - Bohunice

Telefon: 532233297

Místo práce: Brno

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé