Správce síťové infrastruktury

Fakultní nemocnice Brno, Centrum informatiky, Oddělení infrastruktury, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme na pozici:

Informačních technologií správce síťové infrastruktury

Počet volných míst: 1

Požadavky:

  • VŠ / SŠ vzdělání v oboru informačních technologií
  • základní znalost síťové problematiky (referenční model ISO/OSI, protokoly, vlan, IP adresace, směrování apod.)
  • výhodou praktická zkušenost s CLI konfigurací síťových prvků CISCO
  • základní povědomí o technologii WiFi a jejich standardech
  • základní zkušenost a manuální zručnost s prací na kabelážích metalických a optických
  • Všeobecné povědomí o:
    • topologiích sítí (fyzických i logických)
    • sítích metalických, optických, bezdrátových
    • technologiích UPS
  • samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, práce v kolektivu
  • znalost AJ min. na úrovní čtení technické dokumentace
  • výhodou znalosti z oblasti síťové bezpečnosti
  • ochota pracovat při plánovaných odstávkách v nočních hodinách
  • chuť učit se a rozvíjet
  • morální a občanská bezúhonnost

Náplň práce:

  • správa a monitoring síťové infrastruktury wired i wireless
  • konfigurace aktivních prvků Cisco – switches, routers, wireless
  • správa a konfigurace záložních zdrojů UPS
  • správa svěřených serverů
  • práce se strukturovanou kabeláží
  • podílení se na přípravách a realizací menších i větších projektů
  • koordinace externích pracovníků
  • podpora koncových uživatelů

Nabízíme:

  • příležitost pracovat s nejmodernějšími technologiemi výrobců Cisco / VMware
  • jistotu zaměstnání a práci pro jednoho z největších zaměstnavatelů v regionu
  • možnost zvyšovat si svoji odbornost v přátelském týmu IT specialistů
  • pravidelná odborná školení
  • možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
  • celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopisy zasílejte e-mailem na vedoucího Oddělení infrastruktury - Bc. Miroslav Veverka, e-mail: veverka.miroslav@fnbrno.cz

Firma: Fakultní nemocnice Brno

Kontakt: Jarmila KOSTOVOVÁ
Jihlavská 340/20
625 00 Brno - Bohunice

Telefon: 532233297

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé