Konzultant /ka informačních systémů - Help Desk

Fakultní nemocnice Brno, Centrum informatiky, Oddělení koncových stanic, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

Konzultanta /ku informačních systémů - Help Desk

Požadavky:

  • SŠ vzdělání v oboru informačních technologií výhodou
  • orientace v prostředí Windows (PC)
  • uživatelské znalosti MS Office a Office 365, Lotus Notes
  • technická zdatnost, orientace v IT, znalost běžného SW a HW
  • orientace v prostředí zdravotnických zařízení výhodou
  • zkušenosti se správou informačních systémů výhodou
  • dobré komunikační schopnosti
  • analytické myšlení
  • zodpovědnost
  • morální a občanská bezúhonnost

Pracovní náplň:

  • technická podpora koncovým uživatelům - první stupeň podpory
  • řešení incidentů a monitoring - komunikace s uživateli
  • analyzování požadavků a jejich řešení
  • přesměrování komplexnějších požadavků na vyšší úroveň IT podpory
  • podílení se na úpravě interního Helpdesk systému
  • data management

Nabízíme:

  • práci v perspektivním kolektivu
  • možnost profesního růstu
  • zaškolení v oboru
  • zázemí druhé největší fakultní nemocnice v ČR pro další odborný rozvoj a růst
  • celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Doplňující informace:

  • v rámci zkušební doby bude uchazeč o místo začleněn do adaptačního procesu, pro seznámení s provozem FN Brno
  • délka adaptačního procesu bude stanovena vedoucím úseku na základě pohovoru s uchazečem a průběžného hodnocení

Nástup: ihned nebo dohodou

Platy zaměstnanců se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění. Základní plat je dle dosaženého vzdělání a délky praxe. Nárokové a nenárokové složky platu stanovuje zákoník práce. Bližší informace při osobním pohovoru.

Profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu paní Jany Zemánkové, asistentky náměstka pro informatiku, e-mail Zemankova.Jana@fnbrno.cz, tel. 5 3223 2892

Firma: Fakultní nemocnice Brno

Kontakt: Jarmila KOSTOVOVÁ
Jihlavská 340/20
625 00 Brno - Bohunice

Telefon: 532233297

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé